| PrincessMaria a întrebat:

Majoratul iubitului meu este pe 22 martie, i-am cumparat un mouse pad in forma de inima cu o poza cu noi, un magnet de frigider tot cu noi doi si voiam sa ii fac un album, iar in acest album eu lipesc pozele si pot scrie pe pagini. Aveti alte idei?

6 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Aoleu adica are majoratul si tu asta ii faci cadou? Eu zic sa arunci chestiile alea ca te faci de ras, sincer! Ii poti cumpara un parfum, un ceas mai scump etc dar nu porcarii gen mousepad.Ala e cadou asa pentru o zi nesemnificativa!laughing Crede-ma ca n-o sa-i placa chiar daca n-o sa-ti spuna!

| PrincessMaria explică (pentru Cristiann25):

I-am cumparat si un set cu parfum si deodorant si gel de dus, am uitat sa mentionez. Suntem impreuna de aproape 2 ani,i-am cumparat cam orice! Ceas, bluza, lant, bratara, inel.

| Cristiann25 a răspuns (pentru PrincessMaria):

In fine tu stii ce si cum eu doar ti-am spus din punctul meu de vedere, al unui baiat ca nu mi-ar placea sa primesc asa ceva si normal ca nu ti-as arata asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura idee pe care o am e sa nu-i mai dai atatea poze cu voi doi. Va faceti un cult al personalitatii? De asemenea, baietii nu se prea omoara dupa inimioare. I-ai dat un mouse pad in forma de inimioara cu poza voastra? Are si el prieteni, veri, unchi, etc. Pentru asta cu totii il vor lua peste picior. Tu nu i-ai facut un cadou, tu l-ai pus intr-o situatie extrem de neplacuta. Ori te va dezamagi pe tine si nu il va folosi, ori il va folosi in timp ce toti cunoscutii vor glumi pe seama lui. Voi chiar nu va ganditi inainte de a faceun cadou?

| PrincessMaria explică (pentru anonim_4396):

Te-ai gandit ca lui poate ii plac lucrurile cu noi? happy Si nu vor face asta, de ce sa o faca? Are cam 6 poze doar cu mine in camera lui, cumparate de el nu de la mine happy. Un raspuns nu asa rautacios, nu ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrincessMaria):

Un mousepad in forma de inimioara in camera unui baiat. Si tu intrebi de ce ar facea lumea misto de el pe tema asta. Sincer? In cate camere de baieti ai fost tu si ai gasit inimioare? Si daca spui ca deja are 6 poze cu voi doi in camera, ceva mai inedit decat a saptea poza chiar nu puteai sa gasesti?

Nu te cert si nici nu vreau sa fiu rautacios. Incerc doar sa-ti spun ca poate solutia gasita de catre tine nu e cea mai indicata, atata tot.