| andreeachiricovici a întrebat:

La facultatea de medicina (Craiova) se da examen de admitere la biologie, chimie si fizica sau numai la biologie si chimie? Cum? Am inteles ca din 2014 se va da si la fizica...E adevarat? Ma puteti ajuta, please?

Răspuns Câştigător
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Da,se va da si la fizica.

5 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Da,e adevărat.

| andreeachiricovici explică (pentru DomnişoaraClannad):

Ce anume e adevarat? Se da admitere si la fizica incepand din 2014 sau sunt numai zvonuri?

| andreeachiricovici explică (pentru DomnişoaraClannad):

Admiterea la fizica se da la si la medicina generala, dentara si farmacie sau numai la medicina generala?

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru andreeachiricovici):

Asta nu ştiu.

| andreeachiricovici explică (pentru DomnişoaraClannad):

Multumesc oricum! happy