| Didw a întrebat:

Buna :*
La messenger imi apar persoanele cu id'ul lor, nu cu numele(cum le'am pus eu). De ce laughing? Si cum pot sa le pun din nou sa`mi apara cu numele? Cand dau pe Contact Details imi da un fel de eroare : An error occurent while saving the contact information to the server.
Help me. ce pot face?
Multumesc >big grin

4 răspunsuri:
| Didw explică:

Buna.multumesc pentru raspunsuri, dar nu merge.

| VodkaCoca a răspuns:

Pai daca la toata lista iti apare id, trebuie sa dai la messenger, prefercence, appearance si dupa ai acolo unde scrie nickname s'au id. Si doar daca anumite pers pentru ca le'ai avut sterse din lista s'au ceva de genu pune'i pe ei sa iti trimita detailshee hee.

| andreiuuutza a răspuns:

La meniul Messenger de sus din fereastra yahoo, dai Preferences-Appearance-Messenger list-For each contact, show:
-Nickname or First and last name
-Yahoo id
Si u alegi pe prima.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey nu imi mere nu stiu c are...care se pricepe sa ma ajute si p mine? plz ii urgenthappybig grin