| charysma3 a întrebat:

Cand incerc sa schimb numele persoanelor din lista de messenger imi da o eroare cand dau save, ceva de genu ' an error occured while saving the contact information to the server '. si asta doar pe un sigur id, pe alte idurile reusesc... DC?

2 răspunsuri:
| MrPink a răspuns:

Din nefericire asa mi se mai intampla si mie uneori, singurul lucru pe care poti sa il faci este sa astepti sa treaca aproximativ 5 ore dupa ce ti-a dat eroarea respectiva, apoi sa adaugi din nou si o sa iti mearga...

| charysma3 explică (pentru MrPink):

Nu imi merge nici asa... aceasta eroare imi apare de mult timp...sad