| BoOboO_8282 a întrebat:

Hello TPU. :X am si eu o intrebare. Deci la yahoo messenger mie nu. mi mai arata numele lui ci imi arata numai id. u ex : matei_matei200 si are numele de Mateiii. si nu mi. l arata. si cand dau sa. i pun eu nume imi zice asa : An error occured while saving the contact information to the server. ajutati-ma va rog. love struck Dauu funda si vOt. :X! :*

3 răspunsuri:
| BoOboO_8282 explică:

@WiiFii : nu merge straight face

| Mican a răspuns (pentru BoOboO_8282):

Și eu am aceeași problemă, mă enervează că am încercat toate versiunile. laughing

| WiiFii a răspuns:

Click messenger (sus in bara YM) - Preferences - Appearance. Cauti For each contact, show: si acolo bifezi Nickname of First and Last name