| help a întrebat:

BUNA LA TOTI! Am si eu o intrebare la voi. Ce dumnezeu sa mai fac in timpul liber ca ma plictisesc de mor! Sport fac, merg cu prietenul la pescuit si stau cu el, invat html, joc jocuri, citesc carti, ies in oras, mergem la padure, dar... am facut lucrurile astea de 10000 ori si m-am plictisit!sad Voi ce mai faceti ca sa nu va plictisiti?!

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De care pui "Aminadab"? Sper ca nu de carne vie...mergi in Cosmos si de ce nu pe Marte? Fa o croaziera cu Bricul Mircea...nu Badea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, hotii, spargeri, trafic de droguri, trafic de carne vie. cari pui, si vinzi.intra in politica,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur la tine ziua nu are mai mult de 24 ore? big grin
Bronzat la strand sau Agua Magic, film 3D sau 6D (am vazut ca au bagat minicfilmulete la Liberty Center- Bucuresti), curatenie prin casa big grin, ce sa mai zic? happy