| help a întrebat:

BUNA LA TOTI! Am si eu o intrebare la voi.Ce dumnezeu sa mai fac in timpul liber ca ma plictisesc de mor!Sport fac ,merg cu prietenul la pescuit si stau cu el ,invat html ,joc jocuri,citesc carti,ies in oras,mergem la padure,dar... am facut lucrurile astea de 10000 ori si mam plictisit!sad Voi ce mai faceti ca sa nu va plictisiti?!

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Iesi mai mult cu prieteniiwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happyIesi mai des cu prietenii happyCu ai nu ai cum sa te plictisestiwinkingCiteste carti noi, compune poezi. Fa ce iti place tie mai multhappy

| elena a răspuns:

Fa ceva in folosul comunitatii, ba nu apuca-te de scris romane, picteaza, fa-te critic in orice domeniu, fii colaborator la un ziar, fii fotograf amator si trimite ceea ce realizezi tu la posturi Tv, chiar daca nu ai facut asta niciodata, nu ai parinti, bunici ca sa-i ajuti cu ceva, ce esti..."de bani gata"?

| adyth a răspuns:

Pai, vad ca ai o viata destul de activa... daca si asa te plictisesti, nu stiu. Incearca ceva ce n'ai facut niciodata. Sau te inscrii ca voluntar sa ajuti undeva. N'am idei... i'ati un job ...pentru fun tongue

| Moneyandfame a răspuns:

Scrie si tu poezii, compune versuri, picteaza.

| cutza a răspuns:

Wow esti foarte activa!
Daca te plictisesti cu acestea atunci incearca ceva nou poate ceva extrim, excursii, mersul cu rolele, fa ceva cursuri sau ocupate de facut fotografii, mai confectioneaza ceva... orice ce nu ai mai facut pina acum (se poate si ceva nebunesclaughing...big grin)

Răspuns utilizator avertizat
| string a răspuns:

Iubeste! happy Indragosteste-te si gata... a disparut plictiseala ca prin farmec big grin

| stefania_1130 a răspuns:

Pai adevarul este ca nici eu nu prea am ce face... dar sfatul meu iesi in oras cu prietenii, citeste, stai pe mess uitete la tv sau gaseste-ti un job

| help explică:

Lol nu-s de bani gata... pe parinti ii ajut mereu(de fapt eu is CEA care face totul in casa) .doar ca sunt zile in care vreau sa fac ceva diferit de ceea ce fac in fiecare zi si nu gasesc... ELENA n-am nevoie de criticile tale fata... voiam o propunere. daca tu consideri ca a vrea sa faci ceva nou inseamna ca de fapt nu stiu sa faci nimic si consum aerul degeaba te inseli... oricum mc lu adyth de sfatwinking:*

| help explică:

Hehe asa da sfaturi... ador pozele... :Xdar este o activitate pe care sa o fac doar eu.sad
app? sring intrebarea de mai sus facea referire la activitati pe care sa le fac impreuna cu prietenul meu... happy. de fapt era valabila pentru totihappy
mai bine zis: daca voi stati zi de zi cu iubitul/iubita ce activitati faceti impreuna ca eu si prietenul meu le-am facut pe toate laughing) pana si calatorii si chestii pentru cultura generala si multe altelebig grin da caut ceva nou ca sa facem relatia noastra sa fie mai interesana in fiecare ziwinking!