| Adella05 a întrebat:

Exista fantome? Nu vreau raspunsuri luate de pe google. Dau fundita celui mai interesant raspuns happy.

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Hm...nu cred ca vom putea vreodata sa stim. Uneori imi place sa cred ca exista si ceva ireal, si ceva pe care stiinta nu-l poate explica dar uneori mi se par absurditati. In unul din cazuri stiu sigur ca ma insel, dar problema e ca nu stiu in care. Sunt unii care isi petrec toata viata gasind raspunsul, dar multi ajung la capatul puterilor inca putin confuzi.Toata lumea urmareste "Fenomene stranii" pe Discovery si eu, cand eram mai mica, cu tarie sustineam ca exista deoarece la inceputul emisiunii zicea ca-s fapte reale si ca unele nume au fost schimbate. Dar acum m-am mai potolit, dar nu si cu mirarea prin cautare. Ma documentez pe internet, de prin carti si raman cu gura cascata, dar nu pot afirma ca pe bune cred 100% ci cam asa, vreo 15-20% dar imi e sa nu fie prea mult ori prea putin. Astept sa vad un semn concret, daca
aflu, te anunt!

| Asdffk a răspuns:

NU. logic nu! dar spirite poate da.doar oamenii "medium" se nasc cu acest "talent"sa zic asa.acum.fiecare ce crede. funda?

| bianca154 a răspuns:

Fantome exista, pentru ca am avut la mine in casa o umbra de barbat. timp de un an doi...am chemat preotul sa ne sfinteasca casa, si a zis ca sunt spirite rele in acea casa... asa ca fantome sunt. crede-ma

| LorenaElena a răspuns:

Acum 2 zile, am mers cu prietena mea pe o simpla strada la un club. Noi mergeam, si deodata in fata noastra, ne.a iesit ceva, dar nu stiu ce. Nu era vreun animal sau fenomen. Era ceva ingrozitor. Fiinta umana, cu siguranta nu era. NOi ne.am speriat foarte tare cand l.am vazut in fata noastra. Am inceput sa fugim, dar oriunde mergeam, era dupa noi. Nu stiu cum am reusit sa scapam de el. Am fost foarte speriata. Avem ceva prieteni, si le.am spus si lor, iar ei ne.au raspuns ca si ei cand au fost pe acea strada, le.a iesit si lor in cale. De atunci numele acelei strazi, a ramas "Strada Bantuitta". Sincer, eu nu stiu ce sa spun. Nu ascult ce spun altii, cred in ce vad. happy Asta este tot. Decii... draga mea, ai multa grija. Te sfatuiesc sa nu te mai uiti (daca te uiti) la filme de groaza cu fantome... sau alti nebuni. Uite id.ul meu: lolitza_loritzuka. Daca vrei sa afli ce s.a mai intamplat in acea seara, contacteaza.ma pe acest id. :*
Multumesc :*:*... Sper ca Ti.am fosT de foLoS. love struck