| Zidane10 a întrebat:

Buna la toti! Vreau sa va cer niste idei originale de a o felicita pe prietena mea ci ziua de nastere, cu care sunt de 3 luni impreuna, si avem o relatie chiar destul de frumoasa. Implineste 21 si vreau ceva deosebit sa-i fac, un cadou, o supriza...ce spuneti?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fetelor le plac bijuteriile din aur si calatoriile.

| Aniram a răspuns:

In primul rand ia-i niste flori, trandafiri si o pereche de cercei draguti sau o bratarica, de argint sau cum vrei tu. sau un ceas. baftawinking

| Toma_Irina_1998 a răspuns:

Buna. cel mai bine impresionezi o fata cu lucruri simple care o fac fericita.Fai o felicitare cu cele mai sincere ganduri ale tale, pune-te in genunchi in fata ei si declarari iubirea ta. Daca nu merge asta ii poti cumpara cu ursuet pufos sau un inel... Dar eu zic sa fi sincer ca ea sa stie ca tu o iubesti cu adevarat. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Zidane10 explică (pentru Toma_Irina_1998):

Are un urs de plus, si banuiesc ca e de la fostul prieten, asa ca nu cred ca o voi lua prin surprindere)