| ioanaionutza33 a întrebat:

Buna tpu..peste vreo 2 luni e ziua de nastere a iubitului meu si chiar nu stiu ce cadou sa-i mai fac(implineste 23 de ani)...anu trecut i-am dat un parfum dar acum chiar nu mai stiu... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Valeeeu.NU! I-ai ceva care sa-l reprezinte, ceva care sa-i aduca aminte de tine, poti sa adaugi si ceva biletele siropoase, dar nu ii lua ceva care sa-l bucure pe moment.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îă mai iei anul acesta un parfum cu feromoni, găseşti de calitate la Federico Mahora, cel mai tare cadou, eu zic să-i oferi o noapte de dragoste care n-o uite prea curând, eu asta aş face.
Te pup!

| andru10best a răspuns:

Umple-i camera cu multe biletele scrise de tine.

| xDr0gs a răspuns:

Un ursuletz de plusbig grin

| ellaells a răspuns:

Il inviti undeva in oras, la masa sau daca nu iti place ideea ii poti lua o minge de fotbal big grin

| ioanaionutza33 explică (pentru ellaells):

Pai nu-i place fotbalulbig grin

| ellaells a răspuns (pentru ioanaionutza33):

Macar am incercatwinking

| Luck19 a răspuns:

Cumparai o (cana cu 'Cel mai bun iubit' sau Cel mai tare iubit' sau o diploma da asta e cel mai tare un costum cu pantaloni negri, camasa alba sacou si o cravat,

| Vladmen7 a răspuns:

NU te supara pe mine ca zic asa ceva dar poti sa te imbraci foarte sexi si sa il exciti sa faci dragoste cu el.Mie cel putin asta mi sar parea cadoul perfect la 22 de ani

| daniels07 a răspuns:

Priveste aici poate iti vin ceva idei :D http://www.borealy.ro/cadouri-barbati/

| ioanaionutza33 explică:

Nu mi se pare ok..cana sau ursulet sau biletele, adica totusi face 23 nu 16-17.as vrea ceva care sa-i ramana amintire si sa-i si placa. sper totusi sa gasesc ceva pana atunci. oricum daca mai aveti voi ceva idei le astept cu drag...va pupacesc

| viperavipera14 a răspuns:

Pai ai putea sa pictezi o cana uite asta te va ajuta sigur http://www.youtube.com/watch?v=e8bZWkTtroY de fapt erau pentru sfantul valentin dar sunt utile si in cazul tau :***********

| viperavipera14 a răspuns:

Dai click aici te va ajuta http://www.youtube.com/watch?v=e8bZWkTtroY funta :*