| roxybarnoyu a întrebat:

la voi in scoala cum decurg orele? sunt plictisitoare sau interesante? cand un profesor pune o intrebare raspundeti la misto sau va ganditi serios la raspuns? ce tampenii ati facut? la cea mai amuzanta intamplare

3 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

La mine e foarte bine, profesorii fac glume si toti ne simtim bine.

| CreaţaWsz a răspuns:

Facem mai mult panarama. Dar suntem si seriosi cand vine vorba de ceva important. 2 intamplari au fost cele mai tari care le-am facut :
1. Am scos usa din balamale si am pus-o de forma si cand a intrat profesoara a cazut cu usa.
2. Am pus o galeata cu apa sus pe usa si am lasat usa putin deschisa cand a impins profesorul in usa i-a cazut galeata cu apa in cap. (a fost panarama mare)

| LittleHobbitLover a răspuns:

La noi la școală cei mai mulți profesori dacă râdem sau mișcăm un os cât de mic ne sar în cap.happy Unii sunt tare de treabă, dar cei mai mulți fac armată!happy
Partea bună e că explică excelent de bine, și dacă nu îți zboară creierii în timpul orelor, chiar înveți și din clasă!
O zi bună!