| NoAntidote a întrebat:

laptopul meu e P R A F!
angryangry innebunesc! ieri a facut cateva faze... mi s`a stins si s`a aprins singur! am asteptat sa se aprinda timp de jumatate de ora! nimic. l`am inchis! apoi iar l`am deschis si tot asa, cam de trei ori! aseara pe la 9 i-am scos bateria si azi dimineata am bagat`o si merge! dar se incarca foarte foarte greu! si acum nu gasesc volumul in partea de jos a laptopului! si nu se aude nimic.Am incercat sa caut PRINTERS AND OTHER...pentru a seta ADD HARDWARE. Dar nu-l gasesc. ajutati`ma. funda!:X

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. E de la windows. Poate din greseala s-a sters vreun fisier important din laptop. Cel mai bine e sa ti-l reinstalezi.Doar asa isi va revenii. Daca il mai chinui asa, nu vreau sa te sperii, dar o sa cedeze, si n-o sa se mai aprinda. Sper ca te-am ajutat.Bafta.Funda?happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm ai garantie du-l la garantie si eu am laptop da nu mi s-a intamplat si nimic nas vreahee hee