| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Locuiesc in Botosani,si as vrea sa gasesc o firma,un magazin etc. care sa faca desene pe pereti.[flori,instrumente muzicale, etc]
Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Tudormatei a răspuns:

Poti face si tu niste desene pe pereti, cu un marker permanent.Te poti inspira de pe niste poze de pe google.

| anonim_4396 explică (pentru Tudormatei):

Nu sunt chiar buna la desen.

| Tudormatei a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci poti printa niste desene / imagini care iti plac, si sa le lipesti pe perete... Dar asa se poate lua vopseaua, daca vrei iti poti cumpara o placuta de lemn ceva gen o expozitie, pe care sa le lipesti.