| Scarlat_Delia_ a întrebat:

Buna lume, am doua majorate in luna Aprilie și nu știu ce cadou sa le dau.(Ps este o fata și un băiat)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

BANI intr-o felicitare, fiind cadoul cel mai nimerit la ora actuala cand copii sunt deja mari si au dorinte sa-si cumpere ei singuri ceva util, frumos si probabil mai scump.

Cadoul cu bani cash sau Gift voucher sunt extrem de folosite in occident, cand omul nu cumpara porcarii care ajung la gunoi ci ajung de mare placere si nevoie pentru cei care primesc banii, fiindca isi pot cumpara tot ce doreste inima.

5 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Depinde ce preferinte au ei. Dupa asta te ghidezi in alegerea cadoului potrivit.

| maslinitza a răspuns:

Dă-le bani. E cel mai bun cadou, mai ales în vremurile astea...

| cesaicumpar a răspuns:

Salut. Daca inca nu ai ales un cadou, poti gasi aici o gramada de idei: https://cesaicumpar.ro/? s=majorat&post_type=post? utm_source=TPU

| Pri485m024 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cati bani?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pri485m024):

Cat iti permiti tu.