| AlleAlly a întrebat:

Buna vreau sa va pun o intrebare! AAm intrat pe id'ul versorului meu si vreau sa intru sa vad ce o vb cu persoana X. Apas pe MESSENGER, PREFERENCES apoi trebuie sa fie bifata casuta cu YES, SAVE ALL OF MY MESSAGES.Si de ce nu-mi apare? fundita

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Pentru ca la vremea cand a avut varul tau conversatia nu era bifata casuta aceea. Dupa instalare Y! Messenger are pusa optiunea de a salva conversatiile pana in momentul delogarii (adica pana dai sign out). Asa ca acum ai pus Yes, save all my messages si doar de acum incolo vei putea vedea conversatiile.

2 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Pentru Ca arhiva ID-ului este salvata in Pc-ul verisorului tau.
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu te supăra, dar eu cred că nu este prea frumos ceea ce vrei să faci. Cum să-l spionezi?! Dacă ţie ţi-ar face altcineva asta, ţi-ar plăcea? Mai gândeşte-te, te rog frumos!
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei să te distrezi sau să te relaxezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/!