| Cineva94 a întrebat:

Am fost la un prieten si cand intri la el pe mess dupa orice id te intreaba daca vrei sa vezi arhivele dupa id'ul respectiv e ceva de la messenger nu stiti cum pot face sa am si eu asta?

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Deschide yahoo messenger si; messenger/preferences/archive (este a-4-a optiune din lista din stanga)/(bifeaza) Yes, save all of my messeges. deci, cand vorbesti cu cineva o sa se salveze intr-o arhiva tot ce ai vorbit. cand instalezi messenger el este setat sa stearga ce ai vorbit dupa ce il inchizi (sign-out din id)

| mat31new a răspuns:

Nu stiu. poate se salveaza pe ceva server... sa incerc sa vad daca merge.

| Cineva94 explică:

Stiu asta...da eu ma refer daca intri de exemplu pe id-ul prietenei tale dupa calculatoru lui.vezi ce a vb ea dupa calculatoru ei...