| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Buna lume~ Uite cum sta treaba. La inceputul anului s-a transferat un elev nou in scoala, dar nu in clasa noastra. Noi eram prieteni cand eram mici, cam cand aveam vreo 6 ani, dar el nu ma mai recunoaste si inteleg, desi ne-am mai vazut uneori pentru ca mamele noastre sunt colege de munca. M-a ingorat la inceput. Cand mergeam acasa eram doar noi doi, el statea in statie si eu treceam pe langa el dar nu-i spuneam nimic. In pauze mergeam in clasa lui, ca sa stau cu vara-mea pentru ca ei doi sunt colegi, si inca fac asta. L-am prins de cateva ori uitandu-se la mine, dar imi intorceam privirea imediat, yup I kinda like him. Stie cine sunt, cand mai eram afara ma observa si nu spunea nimic, sau cand ajungeam eu in clasa lui el imedia pleca. Acum ceva timp, saptamana trecuta s-a transferat alta fata de la scoala lui, ei doi se cunosc si acum merg impreuna acasa, si trec pe langa ei in fiecare zi. Ieri, mergeam acasa, ei erau deja la statie. Aveam castile in urechi si am dat volumul mai incet. Am trecut pe langa ei si el mi-a spus ceva, dar nu am inteles pentru ca a spus incet, dar era ceva de genul "hei.". Am ignorat si mergeam inainte. A mai spus a doua oara iar atunci m-am enervat si m-am intors...ei doi s-au apucat de ras. Like, am facut ceva gresit? Nu eram murdara sau alt motiv de care puteau rade. Am mai mers cativa pasi si am inceput sa fug, eram intr-un fel deranjata pentru ca nu intelegeam. Idk, a mai vorbit de mine intr-un fel cand eram afara si ii spunea unui tip ceva legat de telefonul meu, si cand stateam cu vara-mea se apropia de noi :v Nu inteleg man, ce are? Ma evita si nu stiu de ce, sunt mai multe. Da stiu, e un lucru fara sens, mic si stupid but whatever. Avea vreun motiv? Sunt eu proasta? :v Cum pot vorbi cu el?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Parca ar fi ceva rupt dintr-un film happy Nu stiu care ar fi problema, dar mi-a placut sa-ti citesc intrebarea, ar trebui sa se faca un film dupa viata ta, eu sigur as vrea sa il vad happy

| Roxulyelaa a răspuns:

Nu stiu cum se poate asa ceva dar mie mi s-a intamplat cam acelasi lucru...

| SakuraMiraiEdo explică (pentru Roxulyelaa):

Si ce ai facut in continuare?;-;