| As1994kyz a întrebat:

Tatal meu implineste sambata viitoare 50 de ani, insa nu stiu ce cadou sa ii fac.
Am avut o groaza de idei, insa cred ca i-ar trebui ceva simbolic, nu parfumuri, haine, ceasuri etc, ceva ce deja detine.
Are cineva vreo idee ce ar merita?

2 răspunsuri:
| Anonima6789777 a răspuns:

Cumpără-i o sticlă de colecție. Vin, whiskey...
Sau un obiect deosebit de artizanat. Gândește-te la pasiunile lui.
Dacă fumează cumpără-i niște traburi ceva scumpe
. Sau o brichetă deosebită.
Fă-i ceva personalizat, un tablou cu colaj de familie, o cană cu el, un tricou, orice.
O trusă de îngrijire pentru bărbați, cu creme de ras, after shave și toate cele...
Tu il cunosti mai bine...

| anonim45367 a răspuns:

Ai putea să îi cumperi ceva cu THE BEST FATHER şi să îi faci şi tu ceva, felicitare sau ceva...