| Andreeauta a întrebat:

Luni o să-mi fac buletinul şi aş vrea să îmi povestiți experiența voastră cu buletinul ????

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Te duci, stai la coada si completezi niste hartii, apoi iti face poza. Ai grija sa nu te imbraci in culori deschise pentru ca fundalul din spatele tau e alb.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci, depui acte, faci poza, astepti cateva zile si pufff ai buletin. Ce alta experienta sa fie

| sierra1 a răspuns:

Du-te în vamă la sârbi cu buletinul tău cel nou și să vezi ce-or să se chiorască vameșii la tine-la buletin-la tine-la buletin-la tine-la buletin-la tine-la buletin până te plictisești!

| Andreeauta explică (pentru sierra1):

Chiar nu trebuia sa faci misto. Doar am vrut sa vad ce experiente au avut alti oameni

| sierra1 a răspuns (pentru Andreeauta):

Da nu fac deloc. Asta am pățit eu. Pe bune!

| Andreeauta explică (pentru sierra1):

Am inteles eu rau...scuze big grin laughing