| anonim_4396 a întrebat:

M`a intrebat o fata daca e virgina si isi introduce degetul in diferite zone intine (mast...re) va fi dezvirgina?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Un deget nu, depinde cat de mult il introduce, sa nu rupa acea "ata".
Oricum dezvirginarea, ca sa zic mai simplu, este primul contact sexual cu o persoana, masturbarea nu are nici o legatura, ca altfel, nimeni nu ar mai fii virginwinking
Sa aiba doar grija ce foloseste, sa nu bage vibrator, sau ceva mai mare si mai gros, ca... bye bye virginitate, o fi dezvirginarea primul contact sexual, dar nu cu un vibratorwinking

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu mai da vina pe fata aia imaginara, cu totii stim ca tu esti personajul principal.

| FlorenceVi a răspuns:

Nu, man! Compara si tu o... cu un deget! happy

| MrsDraguttza a răspuns:

Normal ca nu!
O fata se dezvirgineaza cand intretine relatii sexuale
Sa nu isi faca griji
dar... totusi sa nu se mai masturbeze
Nu prea este... nu stiu cum sa zic. normal! Nu ma intelege gresit, poate sa faca ce vrea dar...

Nu conteaza!