| RougeEttiquete a întrebat:

M-am certat cu un baiat care se dadea cel mai bun prieten al meu.Astazi mi-a spus ca sunt doar o simpla prietena si ca il enervez cu telefoanele si i-a zis unei prietene ca am probleme cu capul si nu stiu ce.Isi tot bate joc de prietenele mele si mi-a spus ce greu si-a luat el ramas bun de la o fata care sta langa el la bloc si ca nu o s-o mai vada si nu stiu ce.Si pe mine practic m-a lasat de o parte si intotdeauna i-am dat sfaturi, idei noi, l-am facut sa uite de una care si-a batut joc de el. Iar acum ma da la o parte. pur si simplu.Am zis ca nu mai vreau sa vorbesc cu el si i-am dat ignore. dar tot la el ma gandesc.Cum pot sa fac sa-l uit odata pentru totdeauna?

Răspuns Câştigător
| kateaorlova a răspuns:

Pai eu cred ca de uitat e cam greu tu pur si simplu incearca sa nu te gindesti la el si ocupate cu ceva ca sa nu ai timp pentru a te gindi la el.Cind il vezi pe el din intimplare fate ca nici nu il vezi de parca nici nu iti pasa de el.In asa fel el poate inca sa iti spuna ca sa deveniti iarasi prieteni ca si mai inainte.

1 răspuns:
| HahahaAb a răspuns:

Asha's toti baietzii...prietenul meu cel mai bun e CEL MAI BUN!
Daca nu vrea sa ma auda de tine inseamna ca niciodata nu te'a considerat prietena lui cea mai buna.Pe scurt,te'a folosit! Si e clar ca tu esti indragostita de el si cauti scuze sa te scoti!
Si sa vezi ca el o sa plaga dupa tine, daca il lasi in pace, pentru ca o sa'i lipsesti! Pupici sh succes!