| anonim_4396 a întrebat:

M'am certat foarte rau cu iubitul meu si nu stiu cum sa fac sa ma impac cu el, imi este greu fara el, vreau sa fiu din nou cu el, il iubesc mult de tot. Ce asi putea face? mentionez ca nu'mi raspunde la telefon nici la sms. ajutati-ma va rog cryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Monna a răspuns:

Si nu ai cum sa dai de el deloc?
Stii unde sta?
Poti sa.l cauti?
Cel mai bine e sa vorbiti. sa.i spui tot in fata. Ca ai gresit, ca nu ti.e bine fara el. Tot ce simti. doar sa.l gasesti. Ai grija.