| NoNameToday a întrebat:

M`am hotarat sa merg pentru prima oara la dentist[am dentofobielaughing] pentru ca ma doare o masea.Am fost la primul consult si mi s`a spus sa fac o radiografie. Imi va scoate o masea iar la una mi`o va curata si`mi va pune plomba. O sa imi faca anestezie, dar totusi. O sa doara? Multumesc

3 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Buna! Pot sa-ti spun ca am suferit si eu de frica de dentist, si m-au chinuit multi dentisti pana am gasit unul bun. Daca esti sigura ca dentistul la care mergi este unul bun, n-o sa te doara.Eu am fost recent si mi-am scos nervii de la o masea, si vreau sa-ti zic:n-am simtit nimic, decat am auzit zgomotul cand pilea.Nu-ti fie frica, doar asigura-te ca dentistul este unul foarte bun

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

O sa te eutanasieze

| NoNameToday explică:

Mai bine te`ar eutanasia pe tinewinking.