| kapsaTor a întrebat:

Bunahappy m-am indragostit de ceva timp de o colega de clasa(am placut-o de mic insa am tacut). si uite ca i-am zis celui mai bun prieten si el a zis sa-i zic si sa nu ta. bine. i-am zis ei si parca totul mergea bine. insa am impresia ca ea il iubeste pe el, el are prietena da ea ii zice permanent de prietena si e geloasa. eu am vb cu el pe tema asta si el o zis ca nu simte nimic pentru ea, i-am zis si ei ca il iubeste si ea neaga totul, insa i-am dat un link cu "calculatorul de dragoste", ea face testul dar rezultatelel le vad si eu (ea nu stie ca le vad) si uite a facut testul de 5 ori.in primele 3 apare pe primul loc el, iar in celelalte eu. am vb cu cineva dintre prietene ei si o zis ca moare dupa el, iar alta zice ca noi suntem pentru ea la un nivel(adica are sentimente fata de amindoi). ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Izzaabellaa a răspuns:

Ba nici dragoste cu forta nu se poate

| comycutza a răspuns:

Lupta.fa'o sa ii placa de tine mai mult decat de prietenul tau fii uh insuti vorbiti mult ...si daca nu merge inseamna ca nu te meritawinking succes.

| kapsaTor explică:

Am uitat sa zic, eu am 13 ani, ea 14 iar cel mai bun prieten de asemenea 14.