| DanielaElleena a întrebat:

Buna m aparat foto Nikon Coolplix si azi mi-am facut poze si vroiam sa le pun pe pc inainte mergea dar acum cand dai copy si apoi paste unde vreau sa le pun se incarca unpic si imi da o eroare sau chiar de loc nu se incarca si imi da direct aia ce sa fac am nevoie urgent si am incercat alta mufa.va rog funda

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Ai laptop? Baga cardul in laptop.

| kittypaws14 a răspuns:

Buna! si eu am tot Nikon coolplix si am patit acelasi lucru.Trebuie sa descarci pozele dar in timp ce se descarca sa nu dai click nicaieri(eu nu am miscat nici mouse-ul)si se vor descarca. Sper ca te-am ajutat! funda?

| DanielaElleena explică (pentru kittypaws14):

Am incercat dar tot nu merge si acum nici macar nu s-a incarcat nu stiu ce sa fac ca inainte mergea doa ca acum nu stiu ce are of sper sa ma ajute cineva sad

| kittypaws14 a răspuns (pentru DanielaElleena):

Nu stiu, eu dupa aceea mi-am schimbat widows-ul su windows 7

| DanielaElleena explică (pentru kittypaws14):

Am windows 7