| roxyana03 a întrebat:

Buna ma ajutati va rog? dau FUNDA+VOT intrebare pentru. fete:d

vreau sa scriu fostului iubit un bilet in care sa-i zic toate sentimentele mele. sa`si dea seama ca in 2 saptamani am inceput sa-l iubesc enorm. cine ma ajuta? imi ziceti ce sa scriu in bilet? adica o sa ii trimit o scrisoare. ma ajutati? ce sa scriu? dau FUNDA+VOTimaginativa ca voi scrieti biletul. ziceti-mi ce ati scrie? eu am 15 ani el 18... se numeste Florin iar eu ana... deci inaginativa ca scrietii voi scrisoareaa ce ati scrie? FUNDA
viorica, vrei sa

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Dacă vrei să îi scrii o scrisoare fostului tău prieten, cuvintele pe care le scrii, trebuie să vină din inima ta.

| HahahaAb a răspuns:

Auzi,intrebare,de ce tocmai in astea 2 saptamani, de cand v'ati despartit, ai inceput sa'l iubesti? La inceput nu? In fine...
Nu ar trebui sa'i scrii o scrisoare pentru ca e penibil si baietii nu dau 2 bani pe jesturile astea.Ar trebuii sa'i spui direct in fata un simplu TE IUBESC si daca inca mai tine la u, ar trebui sa va impacati pe loc.Parerea meah!
Pupici si succes!

| LERA_7476 a răspuns:

Sa-i scrii scrisoare unui baiat de 18 ani suna cam banal si demodat. Cel mai bine e sa-l iei frumos de mina, sa-l privesti in ochi si intr-un cadru linistit sau romantic sa-i zici tot. Chiar si in cazul scrisorii nu cred ca ar scrie cineva mai frumos decit tine pentru ca tu il iubesti si sentimentele vb de la sine...bafta