| Dyya_2241 a întrebat:

Ma cunosc cu un baiat de 8 luni. L-am cunoscut pe messinger intr'o conferinta iar el mi-a luat id'u si am inceput sa vorbim. Noi defiecare data ne certam si chesti.Cu timpu mi-a spus ca ma place.Si am continuat sa vorbim.Cu timpu a inceput sa imi placa si mie de el.Am tot vorbit pana cand el s-a suparat nu stiu de ce pe mine cred si a incepu sa nu mai vorbeasca cu mine. a doua zi am intrat pe el si i-am spus " Sall cf? " neraspunzandu-mi i-am spus " Mersi mult ca ma bagi in seama " apoi a intrat pretenea mea pe el. Iar el i'a spus ca trebuie sa vorbeasca cu mine da nu acum.Vazand ca nu mai vb cu mine i-am dat un mesaj. A doua zi a intrat pe mine sa i dau poza de la avatar apoi m-a intrebat ce fac eu pentru el ca sa mai steie pe mes iar eu i-am raspuns " orice vrei tu " apoi mi-a spus sa i spun eu ca il iubesc. Iam spus. si am continuat sa vorbim cu textul " te iubesc " si din alea pana la un timp cand eu ma intrebam de ce imi zice " iuby " apoi am ramas asa straight face cand am vazut ca zice " nu vreau sa ne despartim niciodata " apoi eu am zis " de cand suntem impreuna? " apoi el a crezut ca nu il iubesc si i-am spus ca " il iubesc enorm si ca nu pot sta cu cineva pe care nu l-am vazut niciodata " apoi incepe sa zica ca el e devina pentru ca nu ne-am vazut si nu stiu ce si s-a suparat si a iesit de pe mes acum el nu mai vorbeste cu mine si nu stiu ce sa fac il iubesc enorm si nu vreau sa il pierdcrying

4 răspunsuri:
| melXmel a răspuns:

Intalneste-l ...totusi daca tineti asa de mult unul la altul ar trebui sa va vedeti happy nu crezi? spune ca vrei sa il vezi pana la urma e ciudat sa stai cu cineva. doar pe mass... fara sa il atingi, saruti, date si altele.lasa-i mesaj ca vrei sa il vezi. Mult succes:*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| iasminac a răspuns:

Eu zic sa nu ai incredere in orice tip de pe mess...nu sti peste cine dai si crede-ma ca nu poti iubi pe cineva cu care nici nu te-ai intalnit.eu iti dau un sfat, ai grija de tine!