| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,ma gândesc la acel băiat, de ce nu pot sa îl scot din cap? Sunt antisocială și singuratică

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Nu ai cum săl/so uiți în veci Îți va rămâne în suflet și inima pentru tot restul vieți cu cât vrei săl/so uiți cu atâta mai mult Îți va fi dor și vrei vrea cu orice preț so vezi so auzi sa ști dacă este bine dacă are probleme dacă a mâncată dacă a băut dacă este stresata Absolut nimic nu poate lua locul el/ia mereu vor rămâne în suflet în inima prima iubire singura iubire adevărată

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă este legat. cuplat în capul tău cu instinctul sexual care este extraordinar de puternic. Astfel, el acolo va răm
ne împreună cu mii și mii de amintiri, care acum fax parte din tine.
Astfel important este nu să îl uiți, ceea ce este imposibil, ci ca reamintirea lui să nu te doară. Ca să nu îți reamintești, trebuie să pui în minte ceva sau pe cineva mai important decât el. Ce este mai important, pasărea din mână sau cea de pe gard, sau cea din amintire? Iubitul din brațe, acum! Nu ai unul? Caută repede!

| mentholinks a răspuns:

Ti-a picat cu tronc. O sa-ti treaca.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Il placi. Nu ti-l poti scoate din cap pentru ca il placi.

| Silwian a răspuns:

ȘI eu sunt Intr o situație asemănătoare...pur și simplu nu o pot uita.și nu mai simt nimic special pentru vreo altă fata.

| CătălinPredoiu a răspuns:

Ai o memorie buna?

| CătălinPredoiu a răspuns:

Ai o memorie buna