| TzZa14 a întrebat:

ma numes Raluca am 14 ani si nu mi-a venit menstruatia. Ce sa fac? ...nu mai suport, toate prietenele mele au sani, sunt dezvoltate, inalte iar eu sunt scunda si nu am sani, plzz vreau sfaturi

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Si mie mi-a venit recent si am tot 14.Trebuie sa ai rabdare.Si eu imi doream sa imi vina si mi-a venit cand ma asteptam mai putin...la scoala! O sa fie OK!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ehm...tu esti la fel cum eram eu acum ceva vreme cu barbalaughing
Vroiam sa am barba sa fiu barbat si etc.
Cum am inceput sa ma barbieresc, sa se ingroase firu de la barba, si etc.
Incep sa regret dar nu multhappy
Oricum si tie dupa ce iti va veni menstruatia vei regretalaughing
EU acum cand vad ca ma irit cam regret, oricum nu am cine stie ce barba dar sunt convins ca laughing) o sa imi creasca deasa raustraight face

| rlk1234 a răspuns:

Asa zceam si eu inainte sa imi vina si acum im i doresc sa nu imi fi venit. sfatul meu e sa te bucuri ca inca nu ti-a venitlaughing

| fosnet a răspuns:

Esti ok, Raluca, trebuie doar sa ai rabdare.