| alin24nov a întrebat:

buna, ma numesc alin, am 12 ani si ma gandeam daca ma puteti ajuta cu ceva: exista vreun site, vreo metoda, un program care sa pot afla niste informatii generale despre o persoana? (adresa, data, nasterii, fisa medicala etc.) mutumesc anticipat

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Ar fi ilegal, plus ca nimeni nu e suficient de prost incat sa-si dea pana si adresa pe internet.

| luciana200972 a răspuns:

Din cate stiu eu asa ceva nu exista si chiar dc ar exista nu ar putea fi accesate de oricine aceste informatii.nu inteleg dc te-ar interesa fisa medicala a cuiva!