| Kitty1212 a întrebat:

Buna ma numesc Lavinia,,, bine nu asta este important. Daca ma puteti ajuta si pe mine cu ceva ar fi bine. Am si eu o nelamurire in legatura cu unghiile cu gel. Imi puteti spune care este diferenta dintre un gel de baza si cel de constructie? Si cum se aplica fiecare. Va rog big grinbig grin. Pt cele care raspund va multumesc:*:*.

1 răspuns:
| krisztinapisi a răspuns:

Gelul de baza este cel care se aplica cu ajutorul unui aparat si apoi se vopseste pe unghie un model iar gelul de constructie este mai slab nu tine asa mult dar pe el il aplici direct cu model.