| lora6666 a întrebat:

.ma numesc lora. am 17 ani. am o problema. ajutati-ma va rog. am fost impreuna cu un baiat 1 an si 8 luni. dupa care ne-am despartit.a fost tot serios la noi.el a fost primul baiat la mine(in toate sensurile). dupa ce ne-am despartit am suferit cumplit. apoi intr-o zi veisorul meu mi-a facut cunostinta cu un coleg de al lui din clasa. de la inceput nu imi placea, apoi, dupa un timp imi dau seama ca il plac din ce in ce mai mult... el de la inceput se purta frumos cu mine. mi-a propus sa fim impreuna si eu am acceptat.el era putin pervers, asta mie nu imi placea. am fost impreuna 2 saptamini. el nici nu imi scria, nu ma suna. si eu am hotorit sa ne desparitm. dupa un timp el iar a inceput sa ma caute si iar ne-am impacat. el a vrut sa avem ceva mult mai serios (sex).eu insa nu am vrut. iar dupa 2 saptamini ne-am despartit. acum pe 14 decembrie iar a inceput sa ma caute si iar ne-am impacat. asa sa primit ca am iesit la primblare si am inghetat ambii, si ne-am dus la el. asa sa primit ca am ramas la el pe noapte..si am avut ceva,, dupa ce am avut tot asta el s-a schimbat enorm. a devenit mai gelos, mai grijuliu. insa este o problema la el. el a fost impreuna cu o fata de 3 ani. intr-o zi noi ne-am certat si i-am spus ca nu ma iubeste si ceva de genul asta. insa el mi-a spus ca cu el nu o sa fie usor si nu ma iubeste, insa ii place foarte tare de mine si daca o sa fiu cu el cu timpul tot o sa fie.a spus ca cu fata aia de la inceput tot era asa greu...insa cu timpul sa normalizat..acuma ii alt om, sincer. de anul nou a plecal la moscova la parintii lui sa faca anul nou pe 2 saptamini si in fiecare seara vorbim pe skaip. am vrut sa imi fac un tatuaj temporar pe 2 saptamini, insa el mi-a spus ca daca imi fac tatuaj il pierd pe el. a spus ca ii periculos. apropo, el are 20 ani. spuneti-mi, am facut corect? ajutati-ma va rog. dau funda)

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Da ai facut ceea ce trebuia sa faci si ancearca sa nu te mai desparti de el si nu ancerca sa faci niciun tatuaj deala ce an viitor osati fie periculos cu el.

| ADRIA11112 a răspuns:

Spune-i sa intre pe http://4hdxxx.com si se rezolva toate