| darkangel1234567890 a întrebat:

Buna ma numesc loredana, se poate face un test de sarcina daca sunt pe ciclu? raspundeti-mi cat mai repede va rooog. multumesc

Răspuns Câştigător
| DeliaDelii a răspuns:

De ce sa faci un test de sarcina daca esti pe ciclu? Cat timp iti vine, nu prea ai cum sa fii insarcinta.

| darkangel1234567890 explică (pentru DeliaDelii):

Matusei mele i-a venit ciclul peste sarcina, si am facut s.x neprotejat timp de aproape 3 saptamani, si prietenul meu a spus ca sigur am ramas insarcinata...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, dar care e logica?

| darkangel1234567890 explică:

(matusei mele ia veni ciclul peste sarcina, si am facut s.x neprotejat timp de aproape 3 saptamani)