| ruby1996 a întrebat:

Ma numesc Rares, sunt din Bucuresti, am 16 ani. Am o problema, stiu ca suna stupid dar nu pot sa imi fac o prietena. Multi imi spun ca seman cu Bieber straight face Familie, colegi toti. Cand merg pe strada aud fetele spunand "ce bun e asta" laughingin ciuda faptului ca am si acnee. in clasa colegele tot vin si stau pe capul meu. Toate fetele din liceu ma saluta, dar nu pot sa imi fac prietena crying

Răspuns Câştigător
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pana acum ai incercat sa te axezi doar pe o fata? Una draguta care sa iti placa si tie si ei de tine daca se poate. Sincera sa fiu nu sunt fan JB dar nu il urasc din tot sufletul meu.Deci sa revenim,axeaza-te doar pe o fata, discuta cu ea, imprieteste-te si cand vei crede tu ca trebuie, spune-i ce simti pentru ea si poate ea iti va accepta sentimentele. Nu ai de ce sa iti faci griji in privinta varstei tale oricum, cunosc baieti de 18-19 ani fara iubita si care sunt mult mai draguti(sufleteste vorbind) decat cei cu iubita(poate). Sper ca si tu sa fii la fel de dragut pe interior cat si pe exterior, si bafta in a gasi o fata potrivita pentru tine!winking

1 răspuns:
| baby_9433 a răspuns:

Nu cred ca e din cauza ca semeni cu JB. Trebuie sa incerci, nu-ti pierde speranta, nu fi timit. bafta