| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma nummesc melly si am 13 ani.Stiu ca suna stupid la varsta mea, dar plac un baiat care are 15 ani aproape si nu stiu daca i place de mine adica i place sa-l iau in brate sa-l pup si chestii de genu dar vreau sa avem o relatie dar sper ca si lui i place de mine cum imi dau seama? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| SiMpOtEa6Qa a răspuns:

O relatzie? paai, nu iti va kadea din cer un raspuns daca te place ori nu, fii putin mai kurajoasa, apropiete de el, si spune-i in fata ca il placi si ti-ai dori sa fiti impreuna, nu vad nimic rau in faptul' ca o fata sa faca primul pas, daca chiar il placi cred ca o ve-i face, poate el e putin mai rushinos si, nu se hotarashte.Deci,daca nu vrei sa pierzi shansa, ca poate se indragosteshte alta de el, atunci incepe))eu iti urez multa bafta)