| An_Andreea_1970 a întrebat:

Bună, mă poate ajuta și pe mine cineva cu câteva sfaturi? Urmează ziua iubitului meu și nu am idei ce sa-i fac cadou. Implinește vârstă de 20 de ani, aveți idei? Va rog frumos sa-mi lăsați comentarii

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

O cina romantica, faci rezervare in oras la un restaurant, de asemenea poti sa ii cumperi un lant de argint finut.Sau daca aveti vechime ii poti pregati chiar tu ceva frumos acasa, cum ar fi o cada plina cu spuma si lumanari aromatice, sa iti cumperi o lenjerie sexy happy

| fyndtnydt7u a răspuns:

Un ceas de mână ar fi grozav! Iar seara să fie una specială?