| BuBu_3625 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva, in clasa la mine sunt fete care de la inceput semestrului au numai 10, 9, 8, 7 dar eu note mai mici dar si mai mari vreau din tot dinadinsul sa am si eu note bune, dar nu exagerat macar sa fiu in rand cu ele. Ce sa fac sa invat mereu e bine?sad Fundaaakisswinking

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Pai trebuie sa te apuci de invatat si o sa iei numai 9 si 10 funda?:d

3 răspunsuri:
| cristinanatalia a răspuns:

Nu trebuie sa inveti mereu sa te straduiesti mai mult:*bafta

| Robert_4382 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera sa iti faci un orar de ex luni invat de la 10-11 la mate la 12-13 invat la romana marti 11 fizica big grin etc funda?big grin apropo bafta multa big grin ( functioneaza )

| DraguzaSteffy a răspuns:

Invata in fiecre zi la materia care o ai in a cea zi si asa poti fi in rand cu ele.Bafta sa ai Mult Succes!big grin