| Mandy a întrebat:

Am si eu o problema.Ideea e ca am inceput anul scolar destul de bine, cu note bune, insa nu stiu ce s-a intamplat incat nu mai fac fata.Incep sa apara note mici, si nu le pot controla. Vreau o medie mare, dar nu stiu ce sa fac sa-mi maresc notele.Simt ca nu pot sa invat la toate. dau funda pentru cel ce ma poate ajuta :-

2 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Pai ia-ti caiete si joacate dea scoala(nu rade este o metoda buna) invata thu si dupa invata si papusile ce stii uh si uimestele iar at cand vezi ca nu stii tot ce trebuie predat te mai uiti un pic pin caiet shia asa poti invata la toate materiille.bfta

| pamPammmPam a răspuns:

Si eu am momente cand sunt in situatia ta.Tot ce iti pot spune este sa incerci sa fii mai atenta la ore deoarece asa nu v-a mai trebui sa inveti mult si acasa iar referitor la materile cu exercitii (matematica, romana, informatica, fizica) incearca sa le reiei acasa si apoi sa te verifici. Sper ca te-am ajutat happy