| XandraAndra a întrebat:

Buna!
Ma poate informa si pe mine cineva in legatura cu menstruatia? Mi-a venit prima data pe data de 2 august si in luna septembrie pe 7 si nu m-a tinut doar 3 zile, dar de atunci nu mi-a mai venit deloc si nu am avut relatii sexuale si mai am secretii de lichid alb. Va rog ajutati-ma. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Blackrose101 a răspuns:

Daca esti la inceput, menstruatia este neregulata, trebuie sa fii pregatita in orice moment.Secretia aceea de lichid alb este scurgerea vaginala si este perfect normala.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este normal...la inceput ciclul este neregulat dar stai linistita ca se va regla cu timpul, secretiile sunt normale

| XandraAndra explică (pentru mona):

Multumesc!

| mona a răspuns (pentru XandraAndra):

N-ai pentru ce!