| Asssc a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva? Eu am 12 ani am 140 cm sau cam asa nu sunt gras am 36 kg dar am putina burta, m-ati putea ajuta, cu o dieta sau cu ceva? funda

3 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Esti inca in crestere. Daca vrei cu adevarat sa scapi de burta incearca niste abdomene dar nu exagera si nu te abate de la mesele importante.

| niciunnume19 a răspuns:

Salut. in cazult tau baschetul e cel mai bun sau cel putin sa arunci cu mingea la cos sau alergat (azi 1 tura. maine 2 si tot asa.) daca faci abdomene ti se inaresc muschii si nu slabesti.happy

| Roxanaioana a răspuns:

Fructe, legume carne facuta fara ulei, exercitiisi nu manca seara nimic, si fructele ingrasa seara, din cauza zaharului din fruct...asa m-a vazut si eu la televizorhappy Funda?
App la mine a functionatbig grin