| AndreeMunteanu a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un video in care sa arate cum decurge o ora de sport la liceu? Sau nu neaparat, se poate si un video in care sa invat"sportul" de la inceput. Ma refer la ce trebuie sa facem si cum. Fundita

2 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Tu crezi ca la liceu vei face sport d-ala cum vezi in filmele cu Nadia?

Liceul e tot scoala dar intr-o alta cladire. Vei face exact ce faceai si in scoala generala. Nu se schimba nimic. Ori vine un nebun si va pune sa alergati pana lesinati, ori va arunca 2 mingi si va lasa singuri toata ora. Asta inseamna ora de sport.

| AndreeMunteanu explică (pentru Andruşcă):

Asta inseamna sport la voi in liceu probabil. Am avut deja o ora cu proful. Doar nu ma alarmam eu degeaba laughing