| anonim_4396 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine? Stiti vreun program prin care eu pot afla daca cineva mi-a dat ignore din lista sa de mess?
Multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Cel mai simplu e sa il/o intrebi daca ai numarul lui/eibatting eyelashes laughing))

| Farcas a răspuns:

Intra pe www.ydetector.ro
Baga id respectiv, si iti va arata daca persoana e on sau off

| cooola a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva:D...Imi pare rau... dar mai este o solutie poti sa intri pe situ www.ascuns.ro si o sa afli daca este on sau off;)).

| alle_1861 a răspuns:

Nu cred ca exista astfel d program... Dar stiu eu o metoda care iti afla daca te tine pe invizibil:
- selectezi de la IMVironment optiunea Doodle
-iar dupa ii dai buzz
-iar daca este online si daca nu ti-a dat ignore o sa poti sa desenezi, iar daca nu inseamna k ti-a dat ignore sau nu este online.

Sper sa reusesti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

este asa cv?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a invenatat asa ceva?