| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Ma puteti lamuri si pe mine cu ceva?
Deci faza e ca daca doresc sa am prieten .....si sa zicem ca sunt pe o drepta cu acel baiat .....nu stiu de ce tot timpul in momentul ala.nu stiu cum sa va explic adica ma apuca o frica sa am prieten nu stiu am asa un sentiment ciudat...
Ma puteti ajuta, sfatui? De ce am acel sentiment de frica?
Multumesc enorm!:*
Dau funda

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poate esti timida...Acum incearca sa iesi cu el in oras sa te obisnuiesti cu el, si iti va trece.

| Doub a răspuns:

Poate pentru ca nu ai mai mult de 13-14-15 ani?

| Anonima0000000000 a răspuns:

Ok esti timida! Trebe sa iti faci putintel curaj si va fi bine eu te sfatuiesc ca in viata sa fii curajoasa si tupeita, dar sa ai si respect si sa fii si eleganta cu timpul o saa inveti! te pup;*

| miniky a răspuns:

Esti timida! prinde un pic de curaj si iti va prinde bine!