| Leonho a întrebat:

Buna!
Maina fac analize de laborator. Si vreau sa intreb daca masturbezi acum o sa afla un urina daca am facut sau se gasescte in el celulele cu sperma? Va rog frumoos sa raspundeti. Intrebarea nu e cu gluma.

Dau si fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Si daca o sa gaseasca urme de sperma in urina ce? Stai linistit, nu intereseaza pe nimeni ce faci tu cu mana, asa ca docturl/asistentul o sa-si faca datoria si o sa "citeasca" analiza fara precizeze ca te-ai masturbat.

7 răspunsuri:
| Mandarina888 a răspuns:

Nu se poate afla asa ceva in nimic...nici in sperma nici in urina nici in sange!

| Azazell a răspuns:

IN primul rand ar trebui sa scrii mai corect..pt a putea si noi intelege.In al doilea rand cati ani ai rolling on the floor.3. Dupa parerea mea nu se poate afla daca te-ai masturbat din probele urineilaughing)

| Leonho explică (pentru Azazell):

1.17 ani. 2 grabesclaughing 3.stiu ca este o intrebare...laughing))))doar nu stiu raspunsulbig grin

| Azazell a răspuns (pentru Leonho):

Nu se poate afla, deci te poti masturba linistit in seara asta si te poti duce la fel de linistit la analize:d Multa bafta, sper ca t-i-am fost de ajutor!

| Leonho explică (pentru Azazell):

happy stiam ca este o intrebare...laughing)amuzant..Doar sunt oameni care nu stiu. Pentru ca hormonii creesc si nu am stiut.