| puisor90 a întrebat:

Maine e ziua prietenului meu si nu stiu ce mesaj sa-i trimit mai special. poate sa imi zica si mie ceva smsuri sau ceva situri.mersi:*:*:dau funda:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ღBrunette a răspuns:

Hey! Raman dezamagita cand citesc intrebari de genul, pe bune. Chiar nu puteti sa fiti originale? Deja folositi netu' si ca sa va impresionati iubitii? Trimite-i un sms cu ceea ce simti tu! Daca ar afla ca ai luat sms-ul de pe google, nu cred ca s-ar simti prea bine. Daca-l iubesti cu adevarat, poti sa-i trimiti un sms frumos fara sa te folosesti de site-uri "inteligente". Pune-ti mintea la contributie putin! happy