| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

as vrea cat mai multe idei... cea mai frumoasa primeste fundahappy:X
Prietenul meu mai are un frate si prietena acestuia m`a invitat maine la ziua ei de nume ( Elena ) laughing habar nu am ce sa-i cumpar cadou maine asa pe fugalaughing ca mi-a zis ieri thinking si n`am timp sa ma duc sa cumpar decat maine, straight face help pls. mersi:*

Răspuns Câştigător
| danutz_6930 a răspuns:

Intotdeauna pentru o fata e mai usor sa te decizi in privinta cadouluihappy! Tinand cont de faptul ca te duci impreuna cu prietenul tau ii puteti lua un buchet de flori(pe care o sa il dea el) si inca ceva... o cutie de bomboane, un maimutoi de plus, ceva de imbracat daca ii cunosti gusturile, sau orice altceva ce iti pica pe momenthappy! Important e sa mergi la petrecere si sa nu te duci cu mana goalawinking! sper ca ti-am fost de ajutorbig grin!

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
si cauta in orasul tau ceva asemanator!:-?

| Stefania a răspuns:

Buna! Pai de ce nu ii cumperi un bibelou care sa-i ramana pe veci o amintire frumoasahappy? Sau un ceas! Sau ii mai pori cumpara o vaza in care sa tina florihappy. Succes!

| Smarandica a răspuns:

- Pusculita de bani, un lantisor, o bratara, un inel, niste cercei(de argint toate astea), o bluza, un tricou, o esarfa, un ursulet de plus, o curea draguta de brau, o gentutza simpla de vara, o pereche de ochelari, o fustita, un evantai, niste flori(nu dau gres niciodata).
Nu mai am idei yawn

| chrystyna a răspuns:

Depinde de varsta acum.si ce poti sa cumperi repede.Nu o sa ai prea mult tp, deci originalitatea pica. Un ursulet de plus, bijuterii, un parfum, o geanta, un cd cu muzica preferata, o carte, o bluzita draguta, ceva de make-up, un bibelou care s-o reprezinte, o cutie de bomboane, flori.Numai stiu, ceva care crezi ca i-ar prinde bine, ceva ce stii ca-i place.
Bafta la cumparat!

| chrystyna a răspuns:

Pai la 17 ani chiar cred ca merge un maimutoi de plus, il are amintire.
Distractie placuta la party!

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

17 ani are happy la asta ma gandeam si eu la un ala de plusthinking

| nuaisomn a răspuns:

Pai avand in vedereca este ziua ei de nume, de ce sa nu-i cumperi o icoana draguta, care merge de exemplu pusa la birou, cu Sf. Ctin si Elena.Si o cutie de Raffaellolove struck