| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. Maine trebuie sa cumpar un cadou pentru o prietena, dar ea nu poarta nici cercei, nici bratari, intr-un cuvant nu poarta accesorii. As vrea sa ii iau ceva pentru ea,, sa il foloseasca ea si sa ii placa. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| UnSimpluGand a răspuns:

Poti sai iei o bluza frumoasa sau o rama fota in care pui o poza cu voi 2 sau un pix un jurnal ceva care ii place foarte mult.

Mult susces...

Fundalove strucklove strucklove struck?

4 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

O carte...

| Patricia a răspuns:

Pai ceva de care sa se foloseascathinking Ceva in stilul ei. Daca nu poarta accesorii, probabil are un stil mai simlu sau sportthinking Ai putea sa ii iei un tricou, sau un pulover thinking Gandeste-te la ceea ce poarta ea, ce ii place, ce stil adopta.Nu prea te ajutalaughingstiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sai iei niste cercei ca de obicei fetele poarta cercei mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa-i dai bani intr-un plic.Am observat ca multa lume face lucrul acesta si e o decizie foarte buna, deoarece astfel isi poate lua ceea ce-i place.Suma potrivita ar fi de minimum 30 lei.