| alessi4 a întrebat:

Buna, mâine îmi voi da găuri in urechi și as dori sa stiu cât de tare doare, îmi voi face in cartilaj și lob îmi puteți spune va rog cât de dureros este? Am emoții foarte mari și îmi este frica sa nu doară, multumesc laughing)

Răspuns Câştigător
| ZeroȘapteOpt a răspuns:

Uită-te pe YouTube cum fac ăștia piercing-uri laughing e pistolul ăla, nici nu-l simți, ca nici nu doare... e vorba doar de șoc. Poate o sa te usture puțin după, sau poate nu, depinde, dar sa ai grija mare la întreținerea gaurilor, ca acolo e baiul. P. S: dacă te ajuta cu ceva, eu mi-am ciuruit singura urechea pe la 16 ani cu un ac de seringă până am nimerit gaura și pe o parte și pe cealaltă cu cercelul rolling on the floor și nu m-a durut, apoi cu pistolul... Floare la ureche.

| alessi4 explică (pentru ZeroȘapteOpt):

Mersiiii mult de tot

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cum a fost?

| alessi4 explică (pentru Furnicuta000):

A fist super ok, deci merita, este doar frica de durut nu doare mai tare simți după ce ți-l face decât când ți-l face deci dacă vrei sa îți faci fa ti ca merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare deloc. Gandeste te ca o intepatura de tantar doare mai tare, nu glumesc.
Dupa insa s-ar putea sa te usture putin urechile dupa sau sa ai un mic disconfort o saptamana doua pana se vindeca cat de cat urechile, insa nu te speria nu e ceva foarte foarte deranjant.
Trebuie insa sa fi atent a dupa sa nu se infecteze urechile, deci fara tinichele cel putin un an sau pana se vindeca urechile.