| Betterthanflowers a întrebat:

Maine trebuie sa ma duc obligatoriu la scoala, am teza, dar s-a intamplat un incident in familia mea. Ce pot sa ii spun profesoarei? Credeti ca ma va scutii? Mie acea teza mi-se pare totusi importanta, dar trebuie sa merg si la ziua mamei. Voi ce parere aveti straight facestraight facestraight face? Multumesckiss! Cele mai bune raspunsuri vor primi funda happy!

Răspuns Câştigător
| LaLii a răspuns:

Pai eu zic sa faci asa: Du-te la scoala si spune-i mamei tale ca vei intarzia la ziua ei de nastere, si ca daca te poate ierta, si totusi mergi eu cred ca faptul ca esti acol o va face pe mama ta foarte fericita, cine nu e fericit sa-si vada copilul...big hug deci succes!

3 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu cred ca poti sa o amani daca ii explici ce problema ai am avut si eu colegi care nu au putut veni la teza si au amanat-o un pic.

| Alex a răspuns:

Parerea mea sa te duci la teza. Vb cu mama ta mai bine. S-a intamplat ceva rau sau ceva bun? Hotareste-te! Un incident sau ziua mamei tale?

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Salut!

Eu zic sa te duci doar la ora de teza si sa o dai,
doar o ora nu cred ca ar fi ceva imposibil.
mult norc la teza
Ps: daca o dai laughing

XoXoXo