| AdelaPopescu a întrebat:

Sugestie. Observ ca toate intrebarile au doar raspunsuri imediate apoi nimeni nu mai raspunde. De exemplu daca pun astazi o intrebare vor fi raspunsuri doar in ziua de azi, probabil si maine. Unde sunt intrebari urgente, ceva de moment, ok. Dar sunt unele intrebari generale(de ex va place./credeti in./ce parere aveti./etc) care ar putea primi raspunsuri oricand, nu doar in ziua cand sunt postate.
De acord?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Ai dreptate, insa nu ai ce sa ii faci. Zilnic, zeci de intrebari noi apari pe site, in locul celor mai vechi. Astfel, pentru a le gasi, trebuie sa cauti prin paginile mai vechi, lucru care nu este prea practicat big grin

Sper ca te-am ajutat.

| Biencush a răspuns:

Probabil apar multe alte intrebari zilnic, iar cele puse mai inainte raman undeva pe planul doi...caci nu mai apar pe prima pagina...nu mai sunt chiar la indemana.

| CatMeadow a răspuns:

Dap

| fryekid a răspuns:

Nu, creeaza un nou topic cu "va place./credeti in./ce parere aveti./etc" pe un forum, nu aici.

| AdelaPopescu explică:

Stiu ca asa se intampla, doar ca eu daca pun o intrebare as vrea sa fie vizualizata un timp mai indelungat, nu doar 1 zi, maxim2.